Aksident i rëndë në Gjilan

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën qarkore në Gjilan, shkruan “Radio Star”.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani ka konfirmuar se katër persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e aksidentit.

Hashani tha se të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetë.

Policia e Kosovës dhe autoambulanca kanë dalur menjëher në vendin e ngjarjes dhe kanë ofruar shërbime për të aksidentuarit.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura siç shihet në foto.

Pamje: