Përplasen dy vetura në Pozheran, ka të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Pozheran të Vitisë.

Mësohet se dy vetura janë përlasur mes vete dhe kanë rënë në një përrosk derisa thuhet se dy persona kanë marrë lëndime trupore.

Pamje nga vendi i ngjarjes: