Archives post

Izmi Zeka mban takim me të rinjtë e Gjilanit, entuziazmohet me pritjen

Izmi Zeka mban takim me të rinjtë e Gjilanit, entuziazmohet me pritjen. Rinia do të ketë rol parësor në qeverisjen e PDK-së. PDK dhe...

Lagjja e Klaiqëve e mobilizuar për Vjosën Kryeministre!

Tubim me qytetarë në lagjen e Klaiqëve, ju jam mirënjohës qytetarëve për mikëpritjen e tyre dhe konfirmimin për fitoren e madhe...

Gratë gjilanase fuqishëm në mbështetje të Haradinajt për kryeministër

Sallë e vogël për numër të madh grashë të cilat sot i dhanë mbështetje të fuqishme kandidatëve për deputetë nga koalicioni...

Dardana i jep mbështetje për deputete Labinotë Demi-Murtezi!

Dardana i jep mbështetje për deputet Labinotë Demi-Murtezi! Dardanë #erdhiDita ❤️ #LëvizjaVETËVENDOSJE 126✅ #BajramMavriqi...

Kompleksi “Gjilani” në Ksamil nikoqir i punëtorëve të KBI-së në Gjilan

Kompleksi “Gjilani” në Ksamil nikoqir i punëtorëve të Këshillit të Bashkësisë Islame (KBI) në Gjilan. Kompleksi Turistik...

BAJRAM HASANI: ME HARADINAJN KRYEMINISTËR, KOSOVA DO TË JETË 100% SHTET I SIGURT DHE I ZHVILLUAR EKONOMIKISHT

Bajram Hasani kandidat për deputet nga koalicioni AAK-PSD u ka bërë thirrje qytetarëve të Gjilanit që më 6 tetor të dalin dhe ta...

Schwartze: “Unë jam këtu sot sepse mendoj se ju qëndroni përpara një momenti historik

Schwartze: “Unë jam këtu sot sepse mendoj se ju qëndroni përpara një momenti historik. Besoj se e keni shansin e madh për...

Ahmeti në Gjilan: Duhet të ketë burra feministë që luftojnë për zhvillim të shtetit

Kryetari i PSD-së dhe kandidati për deputet nga koalicioni me AAK-në, Shpend Ahmeti, e nisi fjalimin para gjilanasve duke thënë se...

Dardana ka vendosur që më 126 tetor, ta sjellë ndryshimin e madh

Nga tubimi sot në Dardanë. Dardana ka vendosur që më 126 tetor, ta sjellë ndryshimin e madh. #erdhidita #Qeveriakurti...

Lëvizja Vetëvendosje në Gjilan, organizon tubim në fshatin Përlepnicë