Search
Monday 25 May 2020
  • :
  • :

Reperi i njohur shqiptar në bashkëpunim me reperin e njohur zvicrran publikojn Steven Seagal (Video Premiere)

Para disa minutash ka publikuar bashkpunimin me te rij Crack reperi i njohur shqiptar ne bashkpunim me reperin e njohur zvicrran MELLO..qe titullohet Steven Seagal.Ne si staf ju urojme suksese te metejshme:
Reperi i njohur Shqiptar Crack qe jeton dhe vepron ne Zvicer ka publikuar projektin e tij ne bashkpunim me Mello qe titullohet Steven Seagal ..
Chech this outt! Per juve qe sedini Crack osht prej Kosoves,ma saktesisht nga Gjilani.