Search
Sunday 31 May 2020
  • :
  • :

Category: Sports

Kjo është renditja tabelare në Vala Superliga e Kosovës

Sot SC Gjilani vs KF Vllaznia Pozhoranit zhvillojnë ndeshjën e radhës e vlefshme për pikë.

Gjilani dhe Vllaznia e Pozhoranit sot dontë përballen për herën e tretë në Vala Superliga e Kosovës, Gjilani do të luaj si vendas...

Intelektualët : 9 Beteja , shumë ushtarë deri në fund të luftës !

9 Beteja , shumë ushtarë deri në fund të luftës ! Të dashurë qytetarë të Gilanit , Intelektualë , djemtë më besnik dhe...

Ja si po rregullohet tereni në Stadiumin e Qytetit në Gjilan (FOTO)

Ngarkesat e mëdha që ka patur Stadiumi i Qytetit në Gjilan ka bërë që edhe tereni i këtij impianti të dëmtohej, teksa të...

Arbnor Morina i kërkon falje “ Skifterav “

Me ane te ketij postimi po shpreh keqardhjen e reagimit tim ne afekt, duke u kerkuar falje te gjithe atyre qe jane prekur nga sjellja ime e...

Skandaloze: Arbnor Morina ofendon rëndë tifozët ” Skifterat ” ( VIDEO )

Gjilani është eliminuar nga Kupa e Kosovës pasi është mposhtur nga Vushtria në ndeshjen çerekfinale që u zhvillua sot në Ferizaj....

Përfundon ndeshja mes Gjilanit dhe Drenicës me incidente

Ndeshja u ndërpre për disa çaste në minutat shtesë, përcjellë Gazeta Olle. Tifozët e Gjilanit e kanë goditur me shishe lojtarin e...

Gjilani pret Lirinë nga Prizereni

Gjilani sot pret Lirin e Prizerenit ku do të luhet xhiroja e 20-të e Vala Superligës së Kosovës. Gjilani do të luaj kundër Lirisë...

Drita sot udhëtonë në Podujevë

Siq e potencuam gjate javes, kete vikend saktesisht te Dielen do te luhet ndeshja mes Llapit dhe Dritës në Vala Superliga e Kosovës....

Të dielen Drita udhëton në Podujevë

Padyshimë se e diela do të jetë e pasur me futboll vendor ku edhe kjo fundjavë sjell shumë duele dhe derbi i kësaj jave është...