Category: Magazina

Në këtë shtet mediave u ndalohet promovimi i festës së Shën Valentinit

Rregullatori i mediave në Pakistan, ka paralajmëruar kanalet televizive dhe stacionet e radios të përmbahen nga promovimi i festës së...

Pas RITA ORЁS një tjetër artiste do të performoj për 10 vjetorin e PAVARSISЁ

Kosova feston këtë vit 10 vjetorin e Pavarsisë dhe për këtë ditë të shënuar janë organizuar shumë evente dhe organizime. Pjesë...

Rita Ora mund të anuloj koncertet e saja

Rita tregoi se pasi ishte zgjuar për të vazhduar punët në Paris, ishte ndjerë keq me shëndet andaj kishte vizituar doktorin. “Sapo...

Dieta me vezë të ziera: Hiqni 11 kilogramë për dy javë

Java e parë: E hënë: Mëngjes: Dy vezë të ziera dhe një fryt citrik Drekë: Një frut dhe dy rriska bukë me miell të pasitur...

Provoni këtë sfidë 14 ditore dhe mund të humbisni 9 kg

Këtu do ju ofrojmë një mënyrë se si të bini nga pesha në mënyrë të thjeshtë brenda 14 ditëve. Dhe gjëja më pozitive e kësaj...

Rita Ora Imazh i Kompanisë Gjigante

Këngëtarja shqiptare Rita Ora po korr suksese çdo ditë e më shumë. Bukuroshja ka nënshkruar kontratë me kompaninë e njohur...

Ja se sa saktësisht peshat duhet të jenë të vështira nëse doni të “hiqni” stomakun tuaj

Trajnerët betohet se trajnimi i energjisë është çelësi i fitnesit që nuk duhet injoruar Nëse jeni duke u përpjekur të humbni...

Ard Islami publikon një bisebë me Sasën ( Ardiana Matoshi )

Ajo u bë më e njohur edhe e dashur për publikun e gjitha në saje të rolit në serialin më të shikuar “O Sa Mirë”. Por duket se...

Samanta dhe Ermal Fejzullahu do të sjellin së shpejti një këng.

Samanta ka paralajmruar se së shpejti do sjell në treg bashkpunimin e radhës me këngëtarin e njohur Ermal Fejzullahu me kët...

Në këtë lokacion do të mbahet koncerti i Rita Orës

Në këtë lokacion do të mbahet koncerti i Rita Orës në Prishtinë Rita Ora do të prezantohet me një koncert me rastin e...