Magazina

Reperi i njohur shqiptar në bashkëpunim me reperin e njohur zvicrran publikojn Steven Seagal (Video Premiere)

Para disa minutash ka publikuar bashkpunimin me te rij Crack reperi i njohur shqiptar ne bashkpunim me reperin e njohur zvicrran MELLO..qe titullohet Steven Seagal.Ne si staf ju urojme suksese te metejshme:
Reperi i njohur Shqiptar Crack qe jeton dhe vepron ne Zvicer ka publikuar projektin e tij ne bashkpunim me Mello qe titullohet Steven Seagal ..
Chech this outt! Per juve qe sedini Crack osht prej Kosoves,ma saktesisht nga Gjilani.

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close