Magazina

Raperi, Gjilanas ka lansuar këngën e tij më të re ” SHAWTY “

Blleki është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Flamur Rukovci jeton dhe vepron ne Gjilan ose me sakte ne lagjen “Qenar Qeshme”, e cila ndryshe njihet si nje lagje ku eshte jeta “Underground”.

Ben pjese ne nje grup reperash “EKIPA E ZEZ” ku ne pergjithesi kendojne rap underground. Blleki kendon muzike rap underground, ku tregon ne pergjithesi jeten e shumices se rinise qe e kalojne ne stilin “Gangsta”. Ai sot ka lansuar këngën e ti më të re SHAWTY, ai së fundi ju është bashkuar PINT-ve ku aty janë edhe reperat e njohur kosovarë si Lyrical Son dhe Mc Kresha

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close