Lajme

Si i shpëtoj pushkatimit aktori gjilanas

Rrëfimi rrëqethës i aktorit gjilanas:

Aktori Gjilanas dedikim prekës kujton 20 vjetorin e luftës se si i shpetoi pushkatimit!

Sot une festoj ditelindjen e dyte!

Sot 20 vjet më parë shpetova nga pushkatimi i krimineleve serb!

Sot 20 vjet me pare ( pra me 16 prill 1999) Shkijet deshten me na vra , mua dhe 32 te tjeret! Nuk e di pse s’na vrane!!!

Aty u vrane Ademi dhe Naseri!
Atyre Zoti parajsen e familjareve ngushellime e krenari!

A, neve qe kemi shpetuar pa na vra shkau, neve na kane vra per se gjalli politikanet tane nga paslufta e deri ne kete moment kur po e shkruaj kete status!

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close