Lajme

Sherr në Gjykatën e Gjilanit, një i arrestuar për veprime të dhunshme në seancë

Në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që i njëjti gjatë prezantimit në seancë gjyqësore, i pakënaqur me përmbajtjen teknike dhe të gjeturat e ekspertizës të ekspertit të lëmit (viktimës mashkull shqiptar) ka filluar me sjellje arrogante dhe veprime të dhunshme fizike për çka edhe është përjashtuar nga procesi gjyqësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close