Lajme

Zyrtare: Drita ndërpret bashkëpunimin me sulmuesin brazilian

Fc Drita ka ndërprer bashkëpunimin me sulmuesin Gilberto Fortunaton.

Drita në mirëkuptim të dy anshëm,ka ndërperë bashkëpunimin me futbollistin e ardhur në afatin kalimtarë të verës.

Burime të sigurta të Radio Star, mësojnë se tashmë drejtuesit e skuadrës gjilanase kanë marr vendim mos të vazhdojnë bashkëpunimin me Fortunaton.

Gilberto Fortunato, nuk arriti të adaptohet në ekipin e Dritës dhe me marrëveshje të dyanshme janë dakorduar dhe kanë ndërprejnë bashkëpunimin./RadioStar/

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close