Lajme

Të hënën hapen çerdhet në Gjilan

Çerdhet do të hapin dyert për vogëlushët nga e hëna. Prindërit që do të shoqërojnë fëmijët u duhet të respektojnë orarin e përcaktuar nga institucioni, si dhe distancën.

Haziri thotë se të hënën po planifikojmë me i hap çerdhet. Ende nuk kemi konfirmim se cilat çerdhe në çfarë kohe por në kuadër të lehtësimit të masave i ftojë menaxhmentin e çerdheve, edhe publike edhe private, që të përgatiten , ne do ti hapim çerdhet./RadioStar/

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close