Lajme

Shtyhet ndeshje Drita vs. Inter D’Escaldes

Është shtyrë për pak kohë ndeshja mes Dritës dhe Inter D’Escaldes.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh kampioni i Andorrës përmes faqes zyrtare, transmeton Gazetasheshi.com.

Takimi i paraparë të fillojë në ora 18:00, tani është vendosur të luhet 90 minuta më vonë, pra në 19:30.

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close