Lajme

Përfundon pjesa e parë: Drita po e dominon Inter D’Escaldes

Ka përfunduar 2-1 pjesa e parë e ndeshjes mes Dritës dhe Inter D’Escaldes, që po luhet në Nyon të Zvicrës.

Të parët kaluan në epërsi “Bardhëekaltërtit”, me anë të Xhevdet Shabanit në minutën e 22, kurse Inter barazoli në minutën 29, kurse golin e dytë e ka realizuar Hamdi Namani në fundin e pjesës së parë për ta kaluar Dritën sërish në epërsi.

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close