Lajme

Vazhdojnë punimet në Stadiumin e Qytetit në Gjilan, këto janë pamjet e fundit

Skuadrat e qytetit të Gjilanit nuk do t’i marrin lakmi askujt sa i përket stadiumit, pasi projekti i stadiumit është i kategorisë së katërtë dhe i plotëson të gjitha kushtet për garat ndërkombëtar.

Stadiumi i ri pritet që t’i ketë rreth 10.000 ulëse, dhe çdo person i deleguar në mënyrë zyrtare do ta ketë vendin e tij siç janë: gazetarët, kameramanët, mysafirët specialë e kështu me radhë, shkruan Gazetasheshi.com

Kurse, punimet në stadium janë duke vazhduar pa ndalur.

Më poshtë i keni disa pamje nga punimet e bëra:

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close