Lajme

943 gjoba për mosrespektim të masave anti COVID-19

Policia e Kosovës njoftoi sot se gjatë 24 orëve të fundit janë shqiptuar 943 gjoba për mosrespektim të masave anti COVID-19.

Bëhet e ditur poashtu se janë shqiptuar 1 487 gjoba për kundërvajtje në trafik, ndërsa kanë ndodhur 8 aksidente me të lënduar dhe 36 aksidente me dëme materiale.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
Close
Close