Lajme

Përfundon pjesa e parë, Drita – Gjilani

Ka përfundur pjesa e parë mes Dritës dhe Gjilanit e cila po luhet në stadiumin “Selami Osmani “ – Bezi në Gjilan.

Rezultati vazhdon të jetë 0 me 0, shkruan Radio Star.

Drita ishte shumë më e mirë në pjesën e parë por fati nuk ishte në anën e tyre, ndërkohë që skuadra e Gjilani kishte shumë pak raste për golë.

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close