Archives post

Diana Toska, moderatorja që shkëlqeu në “Flakën e Janarit”

Muzikën e kishte dashur që kur ishte fëmijë, kurse ky pasion i saj më vonë ishte shndërruar edhe në profesion. Diana Toska, tani...

Xhevdet Mehmeti zgjedhet kryetar i veteranëve në Gjilan

Në Kuvendin e jashtëzakonshëm të Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, të mbajtur sot në Teatrin e Qytetit në...

LDK dhe LVV kanë përafruar qëndrimet e tyre

Dy partitë më të mëdha opozitare në Kosovë, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje, pranojnë se ditëve të fundit...

AGK REAGON NDAJ PUBLIKIMIT NË MEDIA TË FOTOS SË VIKTIMËS

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës thotë të ketë përcjellë me vëmendje raportimet e gazetarëve rreth rastit të dhunimit të...

KF KIKA reagon për mos transmetim te ndeshjes nga “Super Sport Kosova” me Ballkanin!

REAGIM KF KIKA e shpreh shqetësimin për ndeshjen e së dieles ndërmjet KF Kikes dhe Ballkanit, e cila luhet në kuadër të...