Lajme
  12 hours ago

  E pazakontë: Tentohet të futet drogë përmes atleteve sportive në Dubravë

  Shërbimi Korrektues i Kosovës ka njoftuar se kanë arritur që të parandalojnë futjen e kontrabandës…
  Lajme
  16 hours ago

  ALARMANTE: Një tjetër virus shfaqet në Shqipëri, po prek fëmijët e vegjël

  Në Shqipëri po qarkullon edhe një tjetër virus i cili po prek fëmijët. Sipas mjekëve…
  Lajme
  17 hours ago

  Lutfi Haziri: Urime Dita e Ushtarit të FSK-së

  Urime Dita e Ushtarit të FSK-së. Krenar me punën dhe profesionalizmin e jashtëzakonshëm të tyre,…
  Lajme
  18 hours ago

  Klinaku i OVL-UÇK-së: Qe shtatë javë Kurti as nuk na pret në takim

  Ushtruesi i detyrës së kryetarit të OVL-UÇK-së, Faton Klinaku u ka uruar festat e nëntorit…
  Lajme
  18 hours ago

  Prokurorja e rastit: Drejt autobusit në Gllogjan pothuajse është zbrazur një karikator

  Prokurorja për rastin e vrasjes që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit, Sahide Gashi, ka…
  Lajme
  18 hours ago

  Sveçla: I bëj ultimatum vrasësit të dorëzohet, po koordinohemi me AKI-në

  Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla, u ka bërë thirrje qytetarëve që kushdo që ka informacione…
  Shendetesi
  18 hours ago

  Lajm i mirë: Sërish asnjë i vdekur nga COVID-19 dhe vetëm nëntë raste të reja

  Në 24 orët e fundit nuk është raportuar asnjë i vdekur dhe janë regjistruar 9…
  Lajme
  19 hours ago

  KEDS: Fshesa elektrike, hekuri për hekurosje, tharësja e flokëve përbëjnë rreth 9.6% të faturës mujore

  Kompania Kosovare për Distribuim me Energji Elektrike në Kosovë, KEDS dhe KESCO përmes një postimi…
  Lajme
  19 hours ago

  Mustafi pas refuzimit të ministrave të Kosovës: Një është e sigurt, aspiratat tona të përbashkëta nuk ka forcë që i ndal

  Kryetari i Këshillit Kombëtar Shqiptar në Luginë, Ragmi Mustafi, ka reaguar pasi Serbia ua ka…
  Lajme
  21 hours ago

  Hyseni: Mbrëmë u tronditëm nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Gllogjan të Deçanit

  Kryetari në ardhje Alban Hyseni, përmes një postimi në facebook, i’u ka shprehu ngushëllime familjarëve…

  Block Title

  Block Title

   Lajme
   12 hours ago

   E pazakontë: Tentohet të futet drogë përmes atleteve sportive në Dubravë

   Shërbimi Korrektues i Kosovës ka njoftuar se kanë arritur që të parandalojnë futjen e kontrabandës në Qendrën Korrektuese në Dubravë.…
   Lajme
   16 hours ago

   ALARMANTE: Një tjetër virus shfaqet në Shqipëri, po prek fëmijët e vegjël

   Në Shqipëri po qarkullon edhe një tjetër virus i cili po prek fëmijët. Sipas mjekëve infeksioni i quajtur duar-këmbë-gojë po…
   Lajme
   17 hours ago

   Lutfi Haziri: Urime Dita e Ushtarit të FSK-së

   Urime Dita e Ushtarit të FSK-së. Krenar me punën dhe profesionalizmin e jashtëzakonshëm të tyre, në veçanti me Regjimentin e…
   Lajme
   18 hours ago

   Klinaku i OVL-UÇK-së: Qe shtatë javë Kurti as nuk na pret në takim

   Ushtruesi i detyrës së kryetarit të OVL-UÇK-së, Faton Klinaku u ka uruar festat e nëntorit bashkëluftëtarëve, për të cilat tha…
   Back to top button
   Close