Error
  Lajme
  1 hour ago

  SC Gjilani i dërgon telegram ngushëllimi familjes Ibrahimi

  𝗧𝗘𝗟𝗘𝗚𝗥𝗔𝗠 𝗡𝗚𝗨𝗦𝗛Ë𝗟𝗟𝗜𝗠𝗜 E nderuara familja Ibrahimi, me pikëllim morëm lajmin për humbjen e anëtarit të…
  Lajme
  1 hour ago

  FC Drita nuk din të ndalet, bënë goditjen e radhës

  Afati kalimtar veror pritet të jetë shumë i nxehtë për skuadrat e Superligës së Kosovës.…
  Lajme
  2 hours ago

  Kurti flet në Këshillin e Atlantikut: Presim liberalizimin e vizave dhe shpresojmë që BE ta pranojë aplikimin tonë për statusin e vendit kandidat

  Kryeministri Albin Kurti po flet në Këshillin e Atlantikut, ku po diskuton për prioritetet e…
  Sports
  5 hours ago

  EKSLUZIVE: Blend Baftiu nënshkruan me FC Dritën

  Blendi Baftiu nuk ka vendosur të vazhdoj me skuadrën e Ballkanin, po tani ai do…
  Lajme
  6 hours ago

  Arbërie Nagavci bindet se pati diskriminim në Festën e Abetares: Pamjet e mbrëmshme të papranueshme

  Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, ka shkuar sot në shkollën “Xhemajl Kada” në Pejë për…
  Sports
  6 hours ago

  E dhimbshme: Vedat Ibrahimi, ish-futbollist i Gjilanit, tragjikisht ka humbur jetën në vendin e punës

  Vedat Ibrahimi, 52- vjeçar tragjikisht ka humbur jetën në vendin e tij të punës është…
  Lajme
  7 hours ago

  Abdixhiku pas vendimit të Apelit për çmimin e rrymës: T’u kthehen paratë qytetarëve

  Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Apelit e cila…
  Sports
  8 hours ago

  EKSKLUZIVE: Shehi nuk do të vijë te Gjilani, tekniku durrsak rinovon me Tiranën

  Orges Shehi nuk do të vjen te Gjilani. Tekniku 44 vjeçar nga Durrësi ka pranuar…
  Lajme
  8 hours ago

  Dorëzohet ZRRE: Do ta zbatojmë vendimin e Apelit për anulimin e tarifave

  Drejtori i Zyrës së Rregullatorit të Energjisë, Ymer Fejzullahu, ka thënë se ata do ta…
  Lajme
  9 hours ago

  Hoti: Pas vendimit të Apelit qytetarët duhet të kompenzohen për faturat e rrymës

  Deputeti i LDK-së, Avdullah Hoti, ka thënë se pas vërtetimit të Apelit për vendimin e…

  Block Title

  Block Title

   Lajme
   1 hour ago

   SC Gjilani i dërgon telegram ngushëllimi familjes Ibrahimi

   𝗧𝗘𝗟𝗘𝗚𝗥𝗔𝗠 𝗡𝗚𝗨𝗦𝗛Ë𝗟𝗟𝗜𝗠𝗜 E nderuara familja Ibrahimi, me pikëllim morëm lajmin për humbjen e anëtarit të familjes dhe ish-lojtarit të skuadrës…
   Lajme
   1 hour ago

   FC Drita nuk din të ndalet, bënë goditjen e radhës

   Afati kalimtar veror pritet të jetë shumë i nxehtë për skuadrat e Superligës së Kosovës. Skuadra e parë e cila…
   Lajme
   2 hours ago

   Kurti flet në Këshillin e Atlantikut: Presim liberalizimin e vizave dhe shpresojmë që BE ta pranojë aplikimin tonë për statusin e vendit kandidat

   Kryeministri Albin Kurti po flet në Këshillin e Atlantikut, ku po diskuton për prioritetet e politikës së brendshme dhe të…
   Sports
   5 hours ago

   EKSLUZIVE: Blend Baftiu nënshkruan me FC Dritën

   Blendi Baftiu nuk ka vendosur të vazhdoj me skuadrën e Ballkanin, po tani ai do të filloj me një aventurë…
   Back to top button
   Close