Archives post

Elsadat Zymberi kritik ndaj insitutucioneve komunale për mos nderim të dy figurave të luftës!

Shkruan: Elsadat Zymberi Ne kete dite korriku 20 vite me pare rane heroikisht ne kryerje te detyres deshmoret Afrim Gagica dhe Naser Azemi....

Aksident i rënd trafiku në fshatin Livoçë i Ulët

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në rrugën Gjilan – Ferizaj, në fshatin Livoç i ulë. Si pasojë e këtij aksidenti ka...

Kërkohet paraburgim ndaj të dyshuarit për 1.034 gram ‘’Marihuanë’’

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, sot, nga Gjykata kompetente në Gjilan, ka kërkuar caktimin e masës...