Sports

Bekim Rexhepi përkujton Fadil Vokrrin në tre vjetorin e vdekjes së tij

Bekim Rexhepi, ka përkujtuar me mall legjenden e futbollit shqiptar, Fadil Vokrri.

Tri vite më parë, Vokrri ndërroi jetë – duke shokuar kështu opinionin futbolldashës dhe jo vetëm.

Ky është shkrimi i plotë:

Në përkujtim të përvjetorit të tretë te vdekjes së Legjendes – Fadil VOKRRI

Fadili nuk ishte vetëm futbollist i madh,ishte një njeri i thjeshtë,mik i vërtetë dhe familjar i shkëlqyeshëm.Njeri fantastik!

Të tillë do ta kujtojmë gjithmonë!

Pushoftë ne parajsë shpirti i tij 🙏

#Legendsneverdie

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
Close
Close