Error
Marketing

Dua Lipa viziton Muzeun “Gjergj Kastrioti Skënderbeu”

Këngëtarja e njohur kosovare, Dua Lipa, është duke qëndruar në Shqipëri që nga dita e djeshme.

Ajo bashkë me familjen e saj e vizituan Muzeun Gjergj Kastrioti Skënderbeu në Krujë.

“Kënaqësi që patëm si vizitore në Muzeun Gjergj Kastrioti Skënderbeu,Dua Lipa-n dhe familjen e saj”, thuhet në njoftimin e Muzeut.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Close