Error
Sports

E kryer, Inter arrin ta rikthej Lukakun

Romeu Lukaku shumë shpejt do ta rivesh fanellën e Interit.

Gazetari Gianluca Di Marzio, ka raportuar se klubi italian ka arritur marrëveshje me Chelsean për rikthimin e belgut, raporton Indeksonline.

Oferta e fundit prej 8 milionë eurove plus bonuset si duket ka bindur klubin londinez, për një huazim të Lukakut te Inter.

Tashmë mungojnë vetëm ok formal nga klubi anglez dhe detajet e fundit me Lukakun, ka njoftuar Di Marzio.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Close