Error
Sports

EKSLUZIVE: Blend Baftiu nënshkruan me FC Dritën

Blendi Baftiu nuk ka vendosur të vazhdoj me skuadrën e Ballkanin, po tani ai do të filloj me një aventurë të re shkruan Radio Star.

“Radio Star”, merr vesh se Blendi Baftiu tanimë ka arritur marrëveshje me skuadrën gjilanase FC Dritën.

Detaj dhe marrëveshja mes klubit të FC Dritës dhe futbollistit Blendi Baftiu, shumë shpejt do të bëhen të ditur.

Blend Baftiu pritet të zyrtarizohet pas përfundimit të sezonit 2021/22 dhe lojtari pritet ti bashkohet dhe ti ndihmoj FC Dritës në garat Europiane./radiostar/

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Close