Error
Magazina

Fifi qan me zë, “thyhet” pas daljes së Granitit

Është eliminuar nga Big Brother, Granit Cana.

Publiku me anë të televotimit ka vendosur që të votojë për qëndrimin ose largimin e personave në Big Brother.

Iliri ka qenë personi i parë që i ka shpëtuar eliminimit kurse i dyti që do të qëndronte ishte Sarah.

Të fundit në garë ishin Monika dhe Graniti e që në fund me vota u eliminua Graniti.

E kjo gjë, duket se e ka mërzitur tejmase Fifin, e cila gjatë kësaj kohe ka qenë shumë e afërt me të.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
Close