Lajme

Gjashtë të arrestuar në aksionin kundër krimeve ekonomike dhe korrupsionit

Policia e Kosovës është duke zhvilluar një aksion kundër krimeve ekonomike dhe korrupsionit.

Si pasojë gjashtë persona janë arrestuar.

Lajmin për zhvillimin e këtij aksioni e ka konfirmuar Gazetën Online Reporteri.net zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi.

“Mund të konfirmojmë se Policia e Kosovës, konkretisht hetuesit policorë të Drejtorisë për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, janë duke e realizuar një operacion policor në rajonin e Prishtinës. Pas përfundimit të operacionit policor do të njoftoheni me informacione shtesë”, tha Krasniqi.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
Close