Error
Sports

Zyrtare: Drita nënshkruan me mbrojtësin Ekow Mills

Welcome Ekow Mills

Ekow Mills është lojtari më i ri i klubit tonë FC DRITA, pasi tashmë ka nënshkruar kontratë katër vjeçare dhe do të jetë me ne deri më 30.06.2026.

Ekow Mills luan në rolin e qendërmbrojtësit dhe është 19-vjeçar i lindur në Ghana, ndersa vjen tek ne pas një përvoje 1 vjeçare në Spanjë. Formimin e tij si futbollist e ka bërë në vendlindje në Accra të FC Storm Academy.

Ekow do të jetë i gatshëm për ndeshjet e Evropës dhe FC DRITA i dëshiron mirëseardhje dhe suksese në fanellën e DRITËS.

Good luck, Ekow
FC DRITA⬜🟦

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Close