Category: Magazina

Alban Skënderaj dhe MC Kresha publikojnë këngën e re “Ping-Pong”

Këngëtari Alban Skënderaj dhe reperi MC Kresha kanë publikuar së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri. “Ping-Pong” titullohet...

Raperi, Gjilanas ka lansuar këngën e tij më të re ” SHAWTY “

Blleki është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Flamur Rukovci jeton dhe vepron ne...

Reperi i njohur shqiptar në bashkëpunim me reperin e njohur zvicrran publikojn Steven Seagal (Video Premiere)

Para disa minutash ka publikuar bashkpunimin me te rij Crack reperi i njohur shqiptar ne bashkpunim me reperin e njohur zvicrran MELLO..qe...

Premierë: Valdrin H dhe Scorp1on lansojnë këngën “JETA PA TY 2” (Video)

Artisti Valdrin Halimi me emrin artistik “Valdrin H” dhe Musa Ibrahimi me emrin artistik “Scorp1on” kanë publikuar këngën me të...

Kur do të bëjn këngëtarët tanë një spot të tillë si Drake

Këngëtari i mirnjohur Amerikanë Drake para disa ditëve ka publikuar një këng ku me këtë këng ka bashkangjitur një spot shumë...

Pamje të paharruara nga koncerti madhështor i Rita Orës

Mijëra qytetarë nga e gjithë Kosova dje ju kishin drejtuar Prishtinës për ta parë koncertin madhështor të Rita Orës. Në...

Edhe pse jeton në shtetin Zvicrran, por identiteti kombëtarë, dhe muzika shqiptare nuk e harrohet nga Kushtrim Jetishi!

Afiniteti i veçantë i instrumentistit të dalluar Kushtrim Jetishi nga Gjilani, po faktohet edhe me instrumentalin e ri të sapo...

NË ORA SA DO TË FILLOJ PERFORMANCA E RITA ORËS

Është publikuar agjenda e programit të të gjitha aktiviteteve të cilat do të shënojnë 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës....

Rita Ora do të përformojë në Prishtinë

Këngëtarja më famë botërore, Rita Ora do të marrë pjesë në manifestimin qendror që do të organizohet në Prishtinë, për...

Cilët janë V.I.P-të Shqiptarë që provojnë vetën në Komedi

VIP Shqiptarë provojne Komedine – Të Qeshësh me lotë Në video shihen shumë ftyra të njohura publike të cilët kanë sfiduar...