Error
Sports

Ballkani barazon me Zalgirisin, gjithçka mbetet të vendoset në ndeshjen e dytë

Ballkani ka barazuar me Zalgirisin me rezultat 1-1 në kuadër të raundit të parë kualifikues të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja përfundoi me rezultat 1-1, por që suharekasit treguan lojë shumë më të mirë në 90 minutat e ndeshjes.

Ndeshja e radhës zhvillohet në Lituani mes Zalgirisin dhe Ballkanit dhe aty mbetet të vendoset gjithçka për fazen e dytë kualifikuese.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Close