Error
Zgjedhjet Komunale 2021

Cërnica sheh përfaqësimin te Leonora

Takim plot mbresa e shpresa në Cërnicë, Vrapçiq, Kravaricë e Gumnishtë. Numrit të fitores 177 dhe Kryetares së ardhshme të Gjilanit, i dhanë përkrahje familjarët e dëshmorëve, ish-të burgosurit politikë, bashkatdhetarë, themelues, të rinj e të reja, burra e gra. Sonte foli Cërnica e patriotit të shquar Ramiz dhe fshatrat përreth saj. Ishte rizgjim i madh i PDK-së dhe bashkim i ri në radhët e saj. Përtej PDK-së, Leonora po bëhet zëri i të pakënaqurve nga qeverisja lokale si kandidate për Gjilanin dhe Medin Zeqiri adresa e Cërnicës në Kuvendin Komunal.
Cërnica dhe fshatrat ngjitas me të, do ta kenë vëmendjen dhe zgjidhjen e problemeve aktuale, në afat rekord të qeverisjes.

Bashkë ia dalim!

#bashkëpërGjilanin
#PDK177

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Close