Lajme

Çmenduri në Gjirokastër/Burri i vë flakën me benzinë gruas

Një 72-vjeçar në Gjirokastër i ka vendosur flakën gruas me benzinë. Specialistët e Hetimit të Krimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër kanë arrestuar në flagrancë 72-vjeçarin Panajot Janaqi, banues në fshatin Këllëz për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje”. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pas një një sherri në familje.

Si pasojë e plagëve të rënda që ka pësuar nga djegia, e moshuara është transportuar në spitalin rajonal Gjirokastër dhe fatmirësisht ndodhet “jashtë rrezikut për jetën” sipas policisë.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
Close