Sports

Drita për ta suprizuar Feyenoordin, Prishtina për ta kryer detyrën

Dy klubet kosovare sot i zhvillojnë dy ndeshjet kthyese në kuadër të Ligës së Konferencës.

Drita do të luaj kundër gjigantit holandes, Feyenoord në Rotterdam.

Ndeshja e parë e zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri”, të Prishtinës ka përfunduar me rezultatin e barabartë, 0-0.

Në ndeshjen tjeter skuadra e Prishtinës takohet me Connah’s Quay Nomads.

Ky ballafaqim do te zhvillohet në stadiumin “Deeside Stadium”.

Ndeshja e parë mes Prishtinës dhe Connah’s e zhvilluar në Prishtinë i ka takuar kryeqytetasve të cilët triumfuan me rezultatin e thellë, 4-1.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
Close