Error
Sports

Drita sot nis garat evropiane, Inter Turku kundërshtari i parë

Skuadra e Dritës sot do të ketë një sfidë shumë të rëndësishme në garat evropiane, saktësisht në Conference League, shkruan Demokracia.com.

Gjilanasit do të ndeshën me finlandezët e Inter Turku në ndeshjen e parë të këtyre garave. Vendasit cilësohen favorit megjithatë Drita tashmë I ka synimet e qarta dhe objektiv të vetëm e ka kalimin e këtij turni.

Ndeshja Inter Turku – Drita luhet sot nga ora 17:00 në Finlandë.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Close