Error
Sports

Ekskluzive: Përparim Islami largohet nga Drita, por nuk e ndryshon qytetin i bashkohet SC Gjilanit

Përparim Islami ka ndarë rrugët me skuadrën e Dritës.

Këtë e ka bërë të ditur vet futbollisti nëpërmjet një njoftimi në rrjetet sociale.

Kanal10 mëson se Islami është afër kalimit te Gjilani dhe ai pritet ti bashkohet skuadrës së Zekirija Ramadanit në Ohër, aty ku ata janë duke zhvilluar fazën përgatitore.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Close