Sports

Ergyn Ahmeti largohet nga Drita

Vajtjet dhe ardhjet në afatin kalimtar të verës po bëhen shumë interesante këtë vit në futbollin kosovar.

Radio Star nga burimet brenda klubit mëson se mesfushori i Dritës, Ergyn Ahmeti, nuk do jetë pjesë e “bardhekaltërve” për sezonin e ri.

Zyrtarizimi është vetëm çështje kohe.

Kujtojmë që Ahmeti më parë ka mbrojtur ngjyrat e Trepçës dhe Prishtinës.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
Close
Close