Error
Lajme

Fondacioni i Elvis Naçit e merr përsipër rastin e Ilirit nga Gjilani

19 vjeçari Ilir Behluli, po vuan nga leukemia akute, ai ka nevojë për ndihmë dhe po i duhen 150 mijë euro për shërimin e tij në Turqi.

Për shërimin e 19-vjeçarit, Ministria e Shëndetësisë ka ndarë 30 mijë, 5 mijë i kanë dhënë qytetarët deri tani dhe 1 mijë euro këngëtari i njohur Labinot Tahiri.

E Ilirit sot i ka dal në ndihmë Fonadacioni “Firdeus” i Elvis Naçit.

Kjo u bë e ditur nga vet Naçit, përmes një postimi në facebook.

Postimi i plotë:

“Fondacioni Firdeus merr persiper rastin e Ilir behlulit i cili eshte i semure me leucemi akute mbas bisedes qe patem me Babin e Ilirit, lusim Zotin ta sheroje Ilirin dhe Familjareve ti jape durim. Amin”, thuhet në njoftim.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Close