Error
Lajme

Ky është personi që dyshohet se qëlloi me hark e shigjeta në Norvegji, duke lënë të vdekur 4 persona

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Norvegjisë, pasi një burrë ka qëlluar me hark e shigjeta në drejtim të njerëzve që ndodheshin pranë një marketi e restauranteve të një zone në Oslo.

Kryesi i veprës makabre është arrestuar menjëherë nga Policia e Norvegjisë, shkruan Reporteri.net.

Dyshohet se personi që qëlloi në drejtim të njerëzve është Rainer Winkler, ku dhe është publikuar edhe fotografia e tij.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
Close