Error
Lajme

Lutfi Haziri: Urime Dita e Ushtarit të FSK-së

Urime Dita e Ushtarit të FSK-së. Krenar me punën dhe profesionalizmin e jashtëzakonshëm të tyre, në veçanti me Regjimentin e Parë të Forcave Tokësore të Gjilanit, që është Njësia Elitare e FSK-së!

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Close