Sports

Mbyllet ndeshja me barazim mes Dritës dhe Ballkanit

Ka përfunduar pa gola derbi i javës së katërt të Superligës në mes të Dritës dhe Ballkanit.

Të dy skuadrat nuk arritën të shënojnë përkundër disa rasteve që patën, ku nuk e kishin saktësinë e duhur.

Llapi dhe Ballkani do të duhet të kënaqën me nga një pikë.

Të dy skuadrat kanë nga 8 pikë dhe ndajnë dy pozitat e para në tabelë, me Ballkanin të favorizuar nga golaverazhi.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
Close