Lajme

Mërgimtari shfaqet i rrethuar me para: Nashta jam gërrnaq, po pare kom

Një mërgimtar ka postuar një fotografi i rrethuar me para në një hotel.

I njëjti ka shkruar se këtë po e bën për t’iu kundërpërgjigjur gazetarit Valon Syla për deklaratat e tij për diasporën.

“Unë jam gërrnaq dhe kom pare, tani po flej në Hotel”, ka shkruar ai ndër të tjera në postimin e tij.

Kujtojmë se gjatë vitit të kaluar gazetari Valon Syla ishte sulmuar për shkak të disa deklaratave të tij për mërgimtarët.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
Close