Error
Shendetesi

Nesër akademi përkujtimore kushtuar Dr. Nisret Hajrullahu: Një vit pa Nisret Hajrullahun

FTESË

Ftoheni të merrni pjesë në Akademinë Përkujtimore në shenjë mirënjohje dhe respekti në një vjetorin e ndarjes nga jeta të Dr.Nisret Hajrullahu e cila organizohet nën patronatin e Komunës së Gjilanit të mërkuren 22.06.2022 në ora 17:00 në Teatrin e Qytetit në Gjilan.

Nisret Hajrullahu ishte Drejtor për Shëndetësi në Komunën e Gjilanit, ndërsa për shumë vite shërbeu shef i Repartit të Pulmologjisë,shef klinik i Spitalit të Përgjithshëm dhe së fundi Drejtor i Përgjithshëm i Spitalit Regjional të Gjilanit.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Close