Error
Lajme

Prokurorja e rastit: Drejt autobusit në Gllogjan pothuajse është zbrazur një karikator

Prokurorja për rastin e vrasjes që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit, Sahide Gashi, ka thënë se sulmuesi në Gllogjan të Deçanit e ka zbrazur pothuajse një karikator të AK-47 mbrëmë drejt autobusit.

“Është përdorur një kallashnikov dhe thuhet se është zbrazur pothuajse një karikator. Unë hetuesit i kam në teren dhe është duke u bërë ekzaminimi i çdo pëllëmbe të vendit të ngjarjes”,ka thënë Gashi para mediave.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Close