Lajme

Rama për Aeroportin e Kukësit: Bujrëm, 12 euro bileta për Zvicër!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka bërë të ditur se së shpejti do të nisin fluturimet nga Aeroporti i Kukësit.

🔴 Se ç’ishin ca miq që thoshin Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit ishte sa për fushatë, po unë s’bëj asgjë sa për fushatë dhe çfarë bëj e them e çfarë them e bëj, kështu që bujrum me Air Albanian në portën e hapur të qiellit të Kukësit😍

Po nuk mbaron me kaq, lajme të tjera nga ky front së shpejti✌️

*** 1€ + taksat domethënë:

Kukës – Zyrih 12 EUR,
Zyrih – Kukës 28.66 EUR,
Kukës – Stamboll 12 EUR,
Stamboll – Kukës 23 EUR

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close