Lajme

Sokol Haliti takon banorët e lagjes Pllavca nga Sadovina e Çerkezëve: Dëgjova me kujdes brengat dhe hallet e tyre

Një takim shumë miqësor pata me banorët e lagjes Pllavca nga Sadovina e Çerkezëve.

Degjova me kujdes brengat dhe hallet e tyre,po ashtu u informova në të njëjtën kohë me kërkesat e tyre.

S.H

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
Close