Lajme

Zhduket një person në Gjilan

Një djalë nga Gjilani është raportuar i zhdukur.

Rastin në Policinë e Gjilanit e ka raportuar babai i tij, i cili ka deklaruar se djali i është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer.

Policia ka njoftuar se rasti është duke u hetuar.

“Rr. Gjorgj Bush, Gjilan 31.10.2020 – 09:00. Ankues mashkull Kosovarë ka raportuar se djali i tij mashkull Kosovarë ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer. Njësitë policore janë duke hetuar rastin”, bëhet e ditur në raportin e policisë.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
Close