Error
Lajme

Erson Zymberi zgjidhet drejtor i Teatrit të Gjilanit

Erson Zymberi është zgjedhur drejtor i Teatrit të Qytetit të Gjilanit shkruan Radio Star.

Në garë ishte për të parin e Teatrit vetëm Zymberi dhe i ka plotësuar të gjitha kriteret juridike dhe profesionale për ta ushtruar detyrën e Drejtorit.

Këshilli Drejtues i Teatrit ka vendosur që Zymberi ta marrë drejtimin e Teatrit të Qytetit të Gjilanit.

Erson Zymberi tani është drejtor i Teatrit të Qytetit të Gjilanit dhe do të ketë mandatin për 4 vitet e ardhshme./RadioStar/

VENDIMI:

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Close