Error
Lajme

FC Drita nuk din të ndalet, bënë goditjen e radhës

Afati kalimtar veror pritet të jetë shumë i nxehtë për skuadrat e Superligës së Kosovës.

Skuadra e parë e cila ka filluar këtë afat kalimtarë është ekipi gjilanas FC Drita.

Së fundmi flitet se skuadra bardhekaltërt, se ka arritur të nënshkruaj me mesfushorin e Ulpianës, Iran Junior.

Iran Junior tanimë llogaritet si një futbollist i FC Dritës dhe do të jetë në ndihmes e madhe për skuadrën në garat europiane.

Zyrtarizimi i tij në skuadrën e FC Dritës pritet të bëhet pas përfundimit të kampionatit 2021/22.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Close