Lajme

Lutfi Haziri nderon me mirënjohje prof. dr. Ahmet Maloku, për të arriturat në shkencën e sigurisë

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka nderuar me mirënjohje prof. Dr. Ahmet Malokun, për të arriturat në shkëncën e sigurisë.

Haziri e ka vlerësuar lartë Malokun për kontributin e vazhdueshëm në ngritjen e kuadrove të reja në fushën e sigurisë.

Kurse, prof. Dr. Ahmet Maloku ka falënderuar kryetarin Haziri për nderin që i është bërë me ndarjen e kësaj mirënjohje.

Ndryshe, Maloku ka të mbaruara dy doktorata në Bosnje dhe Hercegovinë, ndërkaq aktualisht është profesor në fushën penale në kolegjin UBT.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
Close