Error
Lajme

Nderohet mjeku i ri që vdiq gjatë kryerjes së detyrës

Në Pallatin e Kulturës në Gjakovë, sot po mbahen homazhe në nderim të mjekut, Mentor Salihi, i cili humbi jetën dje, pas një aksidenti të disa ditëve më parë, gjatë kryerjes së detyrës së tij.


Klankosova.tv, sjell këto fotografi nga vendi në të cilin miqtë, kolegët dhe familjarët e Mentor Salihit, e nderojnë atë para se ta përcjellin në banesën e tij të fundit.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Close