Lajme

Në Gjilan e godet me veturë një këmbësore dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Një grua është duke u kërkuar nga policia pasi që e njëjta dyshohet se ka kryer veprën penale “Vrasje në tentativë”.

Ajo dyshohet se ka goditur me veturë një femër dje rreth orës 14:00, në Gjilan dhe më pas ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Për shkak të lëndimeve që i ka pësuar, këmbësorja është duke u trajtuar në Spitalin rajonal të Gjilanit.

Shiko tekstin me te zgjeruar

Related Articles

Back to top button
Close